Bewoners van Den Haag Zuidwest die iets willen doen voor hun straat, buurt of wijk, kunnen voortaan met hun idee terecht bij een wekelijks inloopspreekuur in de bibliotheek.
Wethouder Richard de Mos (Programma Zuidwest) gaf vrijdag, samen met bibliotheekdirecteur Sam Hermans en verschillende actieve buurtbewoners, het startsein voor de inloopspreekuren in Bibliotheek Escamp, Bouwlust en Moerwijk. Daarbij ging hij ook in gesprek met kinderen die eerder hebben deelgenomen aan de verdeling van het Kinderwijkbudget Den Haag Zuidwest, waarbij ook zij zelf ideeën mochten aandragen voor hun buurt.
Tijdens de inloopspreekuren kunnen mensen langskomen die bijvoorbeeld een buurtfeest willen organiseren, samen willen wandelen met buurtbewoners, een koffieochtend willen starten, iets leuks willen organiseren voor kinderen of al een initiatief zijn gestart en daarbij hulp kunnen gebruiken. De mensen van het inloopspreekuur denken mee en helpen de wijkbewoners verder.
Tekst gaat door onder foto.

Foto: Karima Sahla (Facebook).
Data inloopspreekuren
De inloopspreekuren in de bibliotheek zijn onderdeel van het Nationaal Programma Zuidwest. Bewoners, organisaties, ondernemers en de gemeente werken daarin samen aan betere en sterkere wijken. Bewoners die zelf iets willen betekenen voor hun buurt krijgen daarbij ruimte en ondersteuning.
Mensen die iets willen doen voor hun straat, buurt of wijk zijn iedere week welkom bij de inloopspreekuren, op woensdag van 14.00 tot 15.30 uur in Bibliotheek Moerwijk aan de Twickelstraat 120, op donderdag van 10.30 tot 12.00 uur in Bibliotheek Escamp aan de Leyweg 811 en vrijdag van 15.00 tot 16.30 uur in Bibliotheek Bouwlust aan de Bouwlustlaan 160.